Szybka instalacja 4d Systems Gen4 4dcape 50t

Szybka instalacja 4d Systems Gen4 4dcape 50t oferuje wygodne wykorzystanie modułu 4dcape 50t dla urządzeń Gen4. Moduł ten jest zaprojektowany, aby dostarczyć szybkie, wygodne i skalowalne rozwiązanie, które jest łatwe do zainstalowania i konfiguracji. Moduł ten oferuje kompleksowe wsparcie dla wszystkich zaawansowanych funkcji kontroli napędów, przetwarzania danych, komunikacji bezprzewodowej i wielu innych. Moduł 4d Systems Gen4 4dcape 50t jest wolnostojący, co oznacza, że można go łatwo podłączyć do dowolnego gniazda, aby uzyskać dostęp do całego zestawu funkcji. Moduł ten jest dostępny w wersji zarówno z pamięcią wewnętrzną, jak i zewnętrzną, co pozwala użytkownikom na wykorzystanie go do wielu zastosowań.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja 4d Systems Gen4 4dcape 50t

Wyświetlacz: TFT; 5"; 800x480; Podśw: LED; Wymiary okna: 108x64, 8mm

Oznaczenie producenta: GEN4-4DCAPE-50T

Symbol TME: GEN4-4DCAPE-50T

Producent

4D Systems

Typ wyświetlacza

TFT

Rodzaj wyświetlacza

graficzny

Przekątna ekranu

5"

Rozdzielczość wyświetlacza

800x480

Podświetlenie

LED

Kontrast

500:1

Wymiary okna (wys. x szer. )

108x64, 8mm

Wymiary

142, 8x77, 9x7, 8mm

Interfejs

I2C

Jasność

400cd/m2

Seria producenta

Beagle Bone Black

Rodzaj złącza

FFC/FPC

Właściwości wyświetlaczy

  • dotykowy panel rezystancyjny
  • inteligentny

Zawartość zestawu

  • adapter gen4-4DCAPE
  • dokumentacja
  • kabel 30pin FFC
  • moduł wyświetlacza

Masa brutto186. 7 g

Certyfikaty

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o. o. jest importerem produktów tej marki

ZOBACZ WIDEO

Ilość (Wielokrotność: 1)

Zapytaj o cenę dla większej ilości

Sposób i koszty dostawy

Płatności

Dokumentacja nie jest aktualizowana automatycznie, jednak dokładamy wszelkich starań, żeby udostępniać najnowsze wersje dokumentów.

Office 2021 Office 2019 Office 2016 Office 2013 Microsoft 365 dla domu Office dla firm Office 365 Small Business Microsoft 365 Admin usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator wersji Small Business usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator Szybka instalacja usługa Office 365 (Niemcy) — Enterprise usługa Office 365 (Niemcy) — administrator wersji Enterprise Więcej... Mniej

Szybka instalacja to technologia używana do instalowania subskrypcji usługi Microsoft 365 oraz większości wersji produktów pakietu Office 2013 i nowszych. Technologia Instalatora Windows (MSI) była używana do instalowania wersji produktów pakietu Office 2016 i starszych opartych na licencjach zbiorczych, takich jak Microsoft Office Professional Plus i Microsoft Office Standard.

Na jednym komputerze nie można zainstalować produktów pakietu Office w tej samej wersji, które używają dwóch różnych technologii instalacji. Dotyczy to również autonomicznych aplikacji, takich jak Access, Visio, Project, Skype dla firm lub OneDrive dla Firm.

W przypadku wykrycia tej niezgodności przez pakiet Office zostanie wyświetlony następujący komunikat:

Co można zrobić, jeśli występuje ten błąd?

Odinstaluj wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows (MSI)

Możesz pozostawić wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows i nie instalować wersji Szybka instalacja usługi Microsoft 365, którą próbujesz zainstalować. Możesz również wykonać następujące czynności:

  1. Wykonaj kroki opisane w artykule Odinstalowywanie pakietu Office z komputera z systemem Windows w celu usunięcia wersji pakietu Office używającej Instalatora Windows.

  2. Spróbuj ponownie przeprowadzić instalację pakietu Office, podczas której został wyświetlony komunikat o błędzie.

W przypadku programów Project i Visio z licencjami zbiorczymi użyj narzędzia wdrażania pakietu Office, aby zainstalować wersję w technologii Szybka instalacja.

Jeśli masz licencję zbiorczą programu Project 2016 lub Visio 2016 i próbujesz zainstalować wersję Szybka instalacja usługi Aplikacje Microsoft 365 dla przedsiębiorstw, możesz pobrać i zainstalować bezterminową (autonomiczną) wersję programu Project 2016 lub Visio 2016 za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office. Zobacz Instalowanie wersji programów Visio i Project z licencjami zbiorczymi za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office.

Redirecting

Szybka instalacja 4d Systems Gen4 4dcape 50t

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja 4d Systems Gen4 4dcape 50t

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja 4d Systems Gen4 4dcape 50t