Serwis techniczny Cisco Catalyst 2984g

Serwis techniczny Cisco Catalyst 2984G to wszechstronne urządzenie przełączające sieciowe, które skutecznie łączy wiele urządzeń w celu uzyskania wyższej wydajności sieci. Łączy ono szybkie porty sieciowe 10/100/1000, cztery porty SFP i jeden port combo SFP/Gigabit Ethernet. Urządzenie jest łatwe w konfiguracji, dzięki czemu może być wykorzystywane w szerokiej gamie aplikacji sieciowych. Serwis techniczny Cisco Catalyst 2984G zapewnia wysoką wydajność i niezawodność poprzez funkcje takie jak szyfrowanie, Group Access Control List, Quality of Service i inne. Jest to idealne rozwiązanie do zarządzania siecią w małych i średnich firmach oraz w domach.

Ostatnia aktualizacja: Serwis techniczny Cisco Catalyst 2984g

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Cisco Systems 2984G. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Cisco Systems 2984G.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Cisco Systems 2984G bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Cisco Systems 2984G na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Cisco Systems 2984G na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Cisco Systems 2984G

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Cisco Systems 2984G a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Cisco Systems 2984G. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Kupując urządzenie Cisco, niezależnie czy będzie nowe czy odnowione (refurbrished), możemy wykupić do niego kontrakt serwisowy. Partner Cisco, u którego jest zamawiany sprzęt może nam przedstawić kilka opcji, w jakich te serwisy będziemy mogli dostać. Najpopularniejszą wersją są serwisy SMARTnet. Pozwalają one na korzystanie przez zdefiniowany czasu (12, 24 lub 36 miesięcy – na tyle można jednorazowo wykupić serwisy) ze wszystkich oferowanych przez producenta możliwości. Serwisy SMARTnet umożliwiają:

  • Wymianę sprzętu na nowy w określonym w umowie czasie – od trybu 24x7x2 (2 godziny) do Next Business Day. Dostępność serwisu, gdzie możemy wymienić sprzęt w ciągu kilku godzin zależy od lokalizacji instalacji sprzętu, w centrum Warszawy możemy liczyć na to, że urządzenie przyjedzie w ciągu 2 godzin, jednak na obszarach odległych od głównych miast i centrów serwisowych, może to być jedynie NBD.
  • Pozwalają na aktualizację oprogramowania co zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność całej sieci. Mamy bezpośredni dostęp do cisco. com i pobieramy dowolne oprogramowanie na nasze urządzenie.
  • Posiadając aktualne serwisy użytkownik może zgłosić swój problem do inżynierów Cisco tzw. TAC – Technical Assisatnce Center. Bez pośrednictwa partnera zgłaszamy problem do Cisco i zostaje nam przedzielony inżynier, który pomaga nam w rozwiązaniu problemu. Inżynier prosi często o konfigurację urządzenia, logi i opis sytuacji. Czasem jest nam w stanie pomóc w ciągu godziny a czasem złożone problemy zajmują wiele dni i tygodni. Co istotne inżynierowie mają dostęp do wewnętrznych baz danych i są często w stanie dość szybko określić problem korzystając z wewnętrznych baz danych. Zdarzyło nam się również, że TAC odtwarzał problem u siebie w labie i przy wsparciu developerów oprogramowania znajdował problem.

Na przykładach poniżej mamy opcje do wyboru przy zakupie serwisu SmartNET:

  • SMARTnet 8x5xNBD – wsparcie inżyniera przez 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu + wymiana sprzętu następneg dnia roboczego
  • SMARTnet 24x7x4 – wsparcie inżyniera przez 24 godziny 7 dni w tygodniu + wymiana sprzętu w ciągu 4 godzin
  • SMARTnet 24x7x2 – wsparcie inżyniera przez 24 godziny 7 dni w tygodniu + wymiana sprzętu w ciągu 2 godzin

Czy potrzebuję serwisu:

To zależy od urządzenia i gwarancji na sprzęt. Dość dużo podstawowych urządzeń (np Catalysty i AP) mają gwarancję Enhanced Lifetime, dzięki której możemy wymienić urządzenie na następny dzień roboczy bez serwisu przez cały czas trwania gwarancji (koniec sprzedaży urządzenia tzw. end of life + 5 lat, często w praktyce będzie to oznaczało 10 lat darmowego serwisu nbd). Niektóre urządzenia mają również możliwość wymiany oprogramowania przez cały czas trwania gwarancji. Jedyny element jakiego nie dostajemy nigdy z gwarancją to dostęp do inżynierów TAC.

Cały czas wiele urządzeń ma podstawową gwarancję 90 dni i jest konieczność wykupienia serwisu, aby korzystać z wszystkich jego opcji.

Gdzie znajdziemy informację o gwarancji danego produktu -> Cisco Warranty Finder (wymagany login CCO)

Więcej informacji o serwisach i gwarancji

Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o. o. oferuje obsługę utrzymania ruchu maszyn i urządzeń prowadzoną z wykorzystaniem awaryjnej, prewencyjnej i predykcyjnej metodyki serwisu, wykonywaną w określonym z Klientem zakresie technicznym i organizacyjnym oraz obejmującą dostawy: mediów roboczych, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.

Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia działalności związanej z hydrauliką siłową pozwoliły nam na aktywne wsparcie potrzeb klienta w procesie projektowania i produkcji elementów oraz systemów hydrauliki siłowej. pl/wp-content/uploads/2017/12/dostawy. jpg" alt="Dostawy środków smarnych oraz materiałów i komponentów do procesu utrzymania ruchu" src="https://stmis. jpg"/>

Serwis Techniczny MIS Polska Sp. oferuje Państwu dostawy szerokiej gamy środków smarowychw zakresie mineralnych, syntetycznych olejów przemysłowych oraz smarów stałych uznanych producentów światowych i krajowych marek

Laboratorium znajdujące się w Tarnowie zajmuję się działalnością analityczną na zlecenie zakładów produkcyjnych, w celu zapewnienia stałego monitoringu jakości środków smarnych. pl/wp-content/uploads/2017/12/innowacje. jpg" alt="Innowacyjne rozwiązania" src="https://stmis. jpg"/>

Firma Serwis Techniczny MIS Polska Spółka z o. stosuje w swojej pracy szereg nowoczesnych technologii i roziązwizań, czego wynikiem jest między innymi aplikacjia mobilna na platformę Android pozwalające na monitorowanie prarametrów oleju w czasie rzeczywistym.

Nasza firma działa na kilku płaszczyznach

Zarządzanie Środkami Chemicznymi TFM, Zarządzanie GospodarkąSmarowniczą TLM, Utrzymanie R...

więcej

Dojazdowy serwis diagnostyczny, olejowy i remontowy. Dojazd doKlienta w uzgodnionym terminie…

więcej

pomiary, badania i analizy wykonywane w trybie serwisowym 
ilaboratoryjnym... pl/dev/stmis/techniki-smarowania/ ">więcej

Dostawy środków smarnych i technologicznych, materiałów. Dostawyśrodków smarnych i techno... pl/dev/stmis/dostawy/">więcej

Sprawdź produkty w naszym sklepie internetowym

Bieżące informacje na temat działalności naszej firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość zamawiania badań laboratoryjnych olejów przemysłowych poprzez odpowiedni formularz na naszej stronie internetowej. W nas...

W oddziale produkcyjnym w Dębicy zespół specjalistów, inżynierów i projektantów nie tylko pracuje nad rozwiązaniami technicznymi przeznaczonymi do konkretnych aplikacji naszych Klientów, ale też reag... pl/2022/09/01/remonty-maszyn-z-napedami-hydrostatycznymi-z-nami-to-mozliwe/">

Serwis Techniczny MIS Polska Sp. od wielu lat zajmuje się kompleksowymi remontami oraz modernizacjami maszyn i urządzeń z napędami hydrostatycznymi. W przypadku urządzeń wprowadzonych do ob... pl/2022/02/08/mamy-wizualizacje-nowej-siedziby/">

Proces realizacji naszego kluczowego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie jest budowa nowej siedziby Firmy Serwis Techniczny MIS Polska Sp. nabiera tempa. Niedawno otrzymaliśmy wizualizację, kt...

Serwis techniczny Cisco Catalyst 2984g

Bezpośredni link do pobrania Serwis techniczny Cisco Catalyst 2984g

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Serwis techniczny Cisco Catalyst 2984g