Podstawy drukarki Podręcznik Honeywell Arearae Pro

Drukarka Honeywell Arearae Pro jest wytrzymałym i wszechstronnym narzędziem drukowania, które może służyć zarówno do zastosowań biurowych, jak i przemysłowych. Wyposażona jest we wszystkie niezbędne funkcje, w tym wyświetlacz LCD, szybki druk dwustronny, wsparcie dla sieci bezprzewodowych oraz wiele innych. Używając drukarki Honeywell Arearae Pro, można łatwo tworzyć i drukować dokumenty w rozdzielczości do 600 x 600 dpi, a także wykorzystywać dodatkowe funkcje, takie jak wydruki wielostronicowe, rysowanie i skanowanie. Drukarka jest łatwa w konfiguracji i obsłudze, a także wyposażona w unikalne narzędzia, które ułatwiają drukowanie i zarządzanie zadaniami i dokumentami.

Ostatnia aktualizacja: Podstawy drukarki Podręcznik Honeywell Arearae Pro

 1. HomeBrother
 2. Serwis i wsparcie
 3. Podręczniki i instrukcje

Znajdź instrukcję obsługi lub podręcznik użytkownika do swojego urządzenia.

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

W tej części opisano znajdujące się na karcie Szybki start ustawienia wykorzystywane do podstawowego drukowania.

 1. Upewnij się, że zasilanie drukarki jest włączone

 2. Załaduj papier do drukarki

 3. Otwórz ekran ustawień sterownika drukarki

 4. Wybierz często używane ustawienia

  Na karcie Szybki start (Quick Setup) użyj opcji Najczęściej używane ustawienia (Commonly Used Settings) w celu wybrania odpowiednich, wstępnie zdefiniowanych ustawień drukowania.
  Po wybraniu ustawienia drukowania ustawienia Funkcje dodatkowe (Additional Features), Typ nośnika (Media Type) i Rozmiar papieru drukarki (Printer Paper Size) zostaną automatycznie przełączone na wstępnie zdefiniowane wartości.

 5. Wybierz jakość wydruku.

  Wybierz dla opcji Jakość wydruku (Print Quality) ustawienie Wysoka (High), Standardowa (Standard) lub Niska (Draft). 0/PL/PPG/screens/quick2. gif" alt="rysunek: opcja Jakość wydruku na karcie Szybki start"/>Ważne

  • Wybór opcji jakości wydruku różni się w zależności od wybranego ustawienia drukowania.
 6. Kliknij przycisk OK.

  Od tego momentu drukarka będzie drukować z użyciem tych ustawień. 0/PL/PPG/screens/quick4. gif" alt="rysunek: przycisk OK na karcie Szybki start"/>
 • Po wybraniu opcji Zawsze drukuj z użyciem bieżących ustawień (Always Print with Current Settings) ustawienia na kartach Szybki start (Quick Setup), Główny (Main) i Ustawienia strony (Page Setup) zostają zapisane i są używane przy kolejnych wydrukach.
 • Aby zarejestrować bieżące ustawienia jako nowe ustawienia wstępne, kliknij opcję Zapisz... (Save... ) w obszarze Najczęściej używane ustawienia (Commonly Used Settings).
 • Uwaga

 • Jeśli rozmiar papieru w sterowniku drukarki jest inny niż zarejestrowany w drukarce, może wystąpić błąd. Instrukcje postępowania w przypadku wystąpienia błędu można znaleźć w części „Ustawienia papieru”.
 • Zakończenie wsparcia sterowników drukarek dla systemów Windows 7, 8, 8. 1, Server 2008, 2008R2.

  Firma HP nie obsługuje tych sterowników od 1 listopada 2022 roku. HP zaleca aktualizację systemu operacyjnego do obsługiwanej wersji. Dowiedz się więcej

  Podstawy drukarki Podręcznik Honeywell Arearae Pro

  Bezpośredni link do pobrania Podstawy drukarki Podręcznik Honeywell Arearae Pro

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podstawy drukarki Podręcznik Honeywell Arearae Pro