Ge 164d2966p238 to podręcznik opisu i stosowania produktu firmy General Electric. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące produktu, w tym wymagania dotyczące instalacji, wymagania dotyczące bezpieczeństwa, zalecenia dotyczące konserwacji i napraw oraz instrukcje dotyczące użytkowania. Podręcznik jest niezbędnym narzędziem dla użytkowników, instalatorów i serwisantów do wykonywania wszelkich prac związanych z produktem. Zawiera on wyczerpujące informacje dotyczące instalacji, konserwacji i użytkowania produktu, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność produktu.
Ostatnia aktualizacja: Podręcznik opisu i stosowania Ge 164d2966p238
29. 07. 2021 Komisja Ewaluacji Nauki przyjęła dokument pn. „Podręcznik dla ekspertów oraz dla ewaluowanych podmiotów w zakresie opisu wpływu działalności naukowej na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki”. Celem autorów prezentowanego Podręcznika jest przedstawienie założeń, definicji oraz zasad oceny wpływu działalności naukowej na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki, która zostanie przeprowadzona przez Komisję Ewaluacji Nauki w ramach instytucjonalnej ewaluacji jakości działalności naukowej w 2022 r. Podręcznik kierowany jest w szczególności do kadry zarządzającej podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki, odpowiedzialnej za przygotowanie opisów wpływu społecznego oraz do ekspertów, którzy zostaną powołani przez Ministra Edukacji i Nauki na wniosek Przewodniczącego Komisji Ewaluacji Nauki do oceny opisu wpływu społecznego. Podręcznik dostępny jest na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki, w zakładce dedykowanej Komisji Ewaluacji Nauki.
Matlandia Junior
klasy 1–3
Matlandia
klasy 4–8
PowtórkoMat
klasy 6 i 8
Kompozytor klasówek
klasy 1–8
Matlandia Junior
klasy 1–3
Matlandia
klasy 4–8
PowtórkoMat
klasy 6 i 8
Kompozytor klasówek
klasy 1–8
Książka jest jednym z nielicznych na rynku opracowań podręcznikowych dotyczących tematyki stanowienia i stosowania prawa.
Autorzy wyróżnili procesy stanowienia prawa spośród podstawowych form tworzenia prawa oraz powiązali te procesy ze stosowaniem prawa, a także ukazali znaczenie tych procesów we współczesnym, demokratycznym państwie prawnym. Wykazanie wzajemnych powiązań oraz równoległa charakterystyka uwarunkowań i podstawowych faz obu tych procesów umożliwiły wyjście poza tradycyjny, pozytywistyczny opis tworzenia i stosowania prawa, a także wskazanie na inne, teoretyczne oraz filozoficzne możliwości diagnozy obecnego stanu praktyki legislacyjnej i praktyki stosowania prawa. Charakterystyka obu tych procesów – jako swoistych procesów decyzyjnych przebiegających w strukturach władzy publicznej,...
Książka jest jednym z nielicznych na rynku opracowań podręcznikowych dotyczących tematyki stanowienia i stosowania prawa.
Publikacja jest przeznaczona dla studentów tych kierunków społecznych, jakie są związane z praktyką procesów decydowania publicznego, w szczególności dla studentów prawa, administracji publicznej oraz stosowanych nauk społecznych. Jest ona adresowana także do nauczycieli akademickich wykładających propedeutykę prawoznawstwa, teorię i filozofię prawa, prawo konstytucyjne, prawo sądowe oraz postępowanie administracyjne. Może być przydatna również dla przedstawicieli praktyki prawniczej prowadzących działalność zawodową związaną z procesami stanowienia i stosowania prawa.