Podręcznik konfiguracji i specyfikacji Canon Imagerunner 4045

Canon Imagerunner 4045 to wielofunkcyjny urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie skanowanie, kopiowanie, drukowanie i faksowanie. Posiada szeroki zakres funkcji, w tym skanowanie do folderu, skanowanie do e-maila, skanowanie do pliku PDF, skanowanie do przeglądarki, skanowanie do obrazu, skanowanie do drukarki, skanowanie wielostronicowe, skanowanie do strefy czekania i skanowanie do kosza. Podręcznik konfiguracji i specyfikacji Canon Imagerunner 4045 zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby korzystać z tego urządzenia. Podręcznik określa wymagania systemowe, procedury konfiguracji, instrukcje dotyczące drukowania i kopiowania, instrukcje dotyczące skanowania i faksowania, instrukcje dotyczące wprowadzania danych, instrukcje dotyczące konserwacji i wiele więcej. Podręcznik konfiguracji i specyfikacji Canon Imagerunner 4045 jest niezbędnym narzędziem, aby uzyskać pełną funkcjonalność tego urządzenia wielofunkcyjnego.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji i specyfikacji Canon Imagerunner 4045

Canon - imageRUNNER ADVANCE DX - Podręcznik użytkownika (Powiadomienie o nowych i ulepszonych funkcjach)

 • Zainstaluj głowice drukujące

  Załaduj zwykły papier formatu LTR lub A4

„1 Przygotowanie drukarki” zostało zakończone.

Drukarka jest teraz gotowa do podłączenia do komputera.

Jeśli kolor nie jest wyświetlany na ekranie mimo zainstalowania zbiornika z atramentem, oznacza to, że kolor zbiornika z atramentem może być nieprawidłowy lub mógł zostać zainstalowany zbiornik z atramentem o innym numerze modelu, który nie jest obsługiwany przez daną drukarkę. Zainstaluj zbiornik z atramentem o prawidłowym kolorze lub użyj na potrzeby konfiguracji dostarczonego zbiornika z atramentem.

Jeśli symbol nie jest wyświetlany na ekranie mimo zainstalowania zbiornika z atramentem, oznacza to, że kolor zbiornika z atramentem może być nieprawidłowy lub mógł zostać zainstalowany zbiornik z atramentem o numerze modelu, który nie jest obsługiwany przez daną drukarkę.

Jeśli znacznik typu nie jest wyświetlany na ekranie mimo zainstalowania zbiornika z atramentem, oznacza to, że kolor zbiornika z atramentem może być nieprawidłowy lub mógł zostać zainstalowany zbiornik z atramentem o innym numerze modelu, który nie jest obsługiwany przez daną drukarkę.

Zbiornik z atramentem nie został prawidłowo zainstalowany.

Ponownie zainstaluj zbiornik z atramentem.

Można pozostawić doczepiony materiał ochronny.

Naciśnij przycisk WŁ. w celu wyłączenia zasilania, zdejmij wszystkie materiały ochronne, a następnie włącz ponownie zasilanie.

E > 0 > 9

E > 0 > 4

 • Od wewnętrznej strony torebki z głowicą drukującą może znajdować się trochę przezroczystego lub jasnego atramentu – nie ma to wpływu na jakość druku. Uważaj, aby nie pobrudzić się atramentem podczas obchodzenia się z tymi elementami.
 • Po zainstalowaniu głowicy drukującej nie należy jej wyjmować, jeżeli nie zachodzi taka potrzeba.
 • Jeśli kontrolka się nie świeci, dociśnij tył zbiornika z atramentem. canon/ij/webmanual/WebGS/WGS/images/others/wg_tr15_4_err_1. jpg" alt=""/>

  Jeśli tył zbiornika z atramentem nie jest prawidłowo włożony, dociśnij tył zbiornika z atramentem, aż zatrzaśnie się we właściwym miejscu. canon/ij/webmanual/WebGS/WGS/images/others/wg_tr15_4_err_2. jpg" alt=""/>

  Postępuj zgodnie z instrukcjami w drukarce

 • Na tym etapie nie należy podłączać kabla USB.
 • Gdy pojawi się poniższy ekran, zamknij okno.

  Przewodowe złącze LAN znajduje się z tyłu drukarki.

  Gdy pojawi się poniższy ekran, wybierz opcję Tak (Yes).

  Gdy pojawi się poniższy ekran, naciśnij przycisk OK.

  Konfiguracja drukarki jest teraz zakończona.

  Aby połączyć się z komputerem lub smartfonem (tabletem), uzyskaj dostęp do witryny z komputera lub smartfona, który chcesz skonfigurować.

  https://ij. start. canon

  W drukarce dostępne są następujące metody konfiguracji.

  Połączenie USB (USB connection)

  Połączenie przewodow. sieci LAN (Wired LAN connection)

  Połączenie Wi-Fi (Wi-Fi connection)

 • A: Kabel USB
 • B: Router
 • C: Kabel LAN
 • Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

  © CANON INC. 2023

  Podręcznik konfiguracji i specyfikacji Canon Imagerunner 4045

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji i specyfikacji Canon Imagerunner 4045

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji i specyfikacji Canon Imagerunner 4045