Montaż Aeg L7fe7261bi

Montaż Aeg L7FE7261BI jest łatwy i szybki dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom. Za pomocą panelu dotykowego możesz w prosty sposób wybrać i włączyć programy prania i suszenia, a także skonfigurować ustawienia, aby dopasować je do swoich potrzeb. W zestawie znajduje się również praktyczny wyświetlacz LED, który pozwala śledzić postępy w praniu i suszeniu. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak długo trwa każdy cykl prania i suszenia, a także kiedy będzie gotowe. Montaż Aeg L7FE7261BI jest prosty, a jego funkcje i udogodnienia sprawiają, że jest to idealny wybór dla wymagających użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: Montaż Aeg L7fe7261bi

Gorąca pralka podczas prania

Nie działa pralka? Tylko bez paniki! Sprawdź, czego dotyczy problem. Pamiętaj, że wiele usterek można naprawić samodzielnie w domu. Podpowiemy, jak naprawić sprzęt szybko i skutecznie. Śledzimy rynek i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.

Zobacz rozwiązanie

Problem

  • Czy zmywarki Electrolux/AEG posiadają systemy do montowania frontów meblowych IKEA w zmywarkach z widocznym frontem / panelem sterowania? 

Dotyczy

  • Zmywarki do zabudowy z widocznym frontem.

Rozwiązanie

Zmywarki Electrolux czy AEG nie posiadają dedykowanych systemów do montażu frontów meblowych IKEA przy zmywarkach do zabudowy z widocznym frontem.

IKEA posiada odpowiedni łącznik o nazwie ERSATARE, który pozwala na montaż frontu meblowego w zmywarkach z widocznym panelem starowania. 

Problem

  • Jak wygląda montaż płyty Slim-fit?
  • Jakiej wysokości powinien być blat w płycie?

Dotyczy

  • Płyty indukcyjne do zabudowy

Rozwiązanie

SLIM-FIT z łatwością zastąpi dotychczasową płytę elektryczną lub gazową ze względu na zbliżoną głębokość. Można umieścić ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux. Daje ona nieograniczoną swobodę zarówno w aranżacji kuchni, jak i samym gotowaniu. 

Dzięki Flexi-Power zainstalujesz ją, nawet jeśli nie masz dostępu do 2 czy 3 fazy, a OptiFix zapewnia szybki i intuicyjny montaż. 

Płyta do zabudowy SLIM-FIT to kwintesencja doskonałych parametrów, intuicyjne sterowanie i elastyczność w zabudowie. To najcieńsza płyta na rynku, raptem 44 mm głębokości bez szkła. 

Szczegóły dotyczące wymiarów otworu znajdziesz na naszej stronie internetowej (tutaj) przy każdym modelu z płyt klikając w zakładkę "Pełne dane techniczne". Po lewej stronie znajdziesz również filtr, który pomoże Tobie w odnalezieniu modeli płyt SLIM-FIT.


Montaż Aeg L7fe7261bi

Bezpośredni link do pobrania Montaż Aeg L7fe7261bi

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Montaż Aeg L7fe7261bi