Manipulator Instrukcja obsługi 3m 1870

Manipulator 3m 1870 to nowoczesny i łatwy w obsłudze produkt firmy 3M, który zapewnia bezpieczne i skuteczne manewrowanie przedmiotami o wadze do 0,5 kg. Urządzenie zostało zaprojektowane w celu ułatwienia pracy w trudnych warunkach, a jego działanie jest niezawodne i bezpieczne dla użytkownika. Ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwe w instalacji. Urządzenie jest wyposażone w intuicyjny panel sterowania, co umożliwia szybkie i precyzyjne sterowanie manipulatorem. Instrukcja obsługi jest dostępna w wersji elektronicznej, co znacznie ułatwia użytkowanie urządzenia. Manipulator 3m 1870 to doskonała opcja dla osób poszukujących precyzyjnego urządzenia do manewrowania przedmiotami o małej wadze.

Ostatnia aktualizacja: Manipulator Instrukcja obsługi 3m 1870

Obejmuje wszystko, co jest niezbędne do odbudowy, w tym wszystkie elementy złączne

Można zrekonstruować spust, iglicę, wentylator i element dozujący płyn za pomocą nowych sprężyn i uszczelnień

Do użytku wyłącznie z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym

Zobacz więcej szczegółów

  • Obejmuje wszystko, co jest niezbędne do odbudowy, w tym wszystkie elementy złączne
  • Można zrekonstruować spust, iglicę, wentylator i element dozujący płyn za pomocą nowych sprężyn i uszczelnień
  • Do użytku wyłącznie z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym
  • Zawiera szczegółową instrukcję obsługi

Zestaw do przebudowy 3M™ Przemysłowego pistoletu lakierniczego zapewnia elementy wymienne do przebudowy pistoletu. Obejmuje zewnętrzne elementy wymienne, a także wszelkie wymagane wewnętrzne uszczelki, sprężyny, śruby i części. Instrukcja obsługi obejmuje szczegółowe informacje na temat przebudowy.

Zestaw do przebudowy 3M™ Przemysłowego pistoletu lakierniczego zawiera elementy wymagane do pełnej przebudowy pistoletu. Idealnie nadaje się do redukcji przestojów podczas pracy, przyspieszając i ułatwiając ponowny montażu pistoletu natryskowego. Korzystając z dołączonej instrukcji obsługi, właściciele mogą zdemontować pistolet natryskowy w celu wymiany igły, sprężyn, uszczelek, wszystkich oryginalnych elementów złącznych i innych części. Zestaw zawiera zastępczą spawaną ramę i zewnętrzny kołnierz blokujący. Po prawidłowej przebudowie 3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy będzie jak nowy.Uwaga: nie należy konserwować ani serwisować pistoletu natryskowego w sposób odbiegający od instrukcji obsługi.Do użytku z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym. Wykonany z odpornego na uderzenia kompozytu, jest to jeden z najlżejszych pistoletów natryskowych w branży, a jednocześnie jest on wystarczająco trwały, aby sprostać wymagającym warunkom przemysłu i branży motoryzacyjnej. Jego wszechstronna konstrukcja pozwala lakiernikom rozpylać powłokę ze źródła pod ciśnieniem lub kubka grawitacyjnego, a wymienne głowice umożliwiają natryskiwanie szerokiej gamy powłok, zapewniając jednocześnie działanie jak nowe po każdej wymianie dyszy.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


Manipulator Instrukcja obsługi 3m 1870

Bezpośredni link do pobrania Manipulator Instrukcja obsługi 3m 1870

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Manipulator Instrukcja obsługi 3m 1870