Katalog techniczny Fujitsu Mb91360 Series

Katalog techniczny Fujitsu MB91360 Series to kompaktowe, szybkie i zaawansowane urządzenie do przetwarzania danych wykorzystujące technologię procesora Intel Core i7. Posiada on duży ekran LCD o przekątnej 15,6 cala i wbudowany dysk twardy o pojemności 500 GB. Urządzenie jest wyposażone w szeroki zakres funkcji i opcji, w tym wyjścia audio, wyjścia HDMI, porty USB, a także porty Ethernet. Dostępne są również dodatkowe opcje, w tym rozbudowany pakiet bezpieczeństwa, funkcję szybkiego dostępu, a także skaner kodów kreskowych. Katalog techniczny Fujitsu MB91360 Series jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących kompleksowego urządzenia do przetwarzania danych.

Ostatnia aktualizacja: Katalog techniczny Fujitsu Mb91360 Series

Digital Annealer

Digital Annealer to futurystyczne podejście do informatyki, które obejmuje korzyści płynące z komputerów kwantowych i klasycznych, mające na celu rozwiązanie najbardziej kompleksowych problemów, z jakimi mierzy się biznes.

Najnowszy katalog produktów japońskiej marki Fujitsu prezentuje pełen typoszereg systemów klimatyzacyjnych typu Split, Multi Split, VRF oraz pomp ciepła powietrze-woda, dostępnych w ofercie firmy Klima-Therm w sezonie 2021/2022.


Publikacja jest głównym materiałem informacji produktowej japońskiego producenta. Stanowi kompletny przegląd rozwiązań klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych marki Fujitsu, przeznaczonych zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i dedykowanych do użytku domowego. Zawartość katalogu – wzorem jego poprzednich edycji – została podzielona na poszczególne kategorie produktów tj. m. in. Split, Multi Split, VRF, Wentylacja, Pompy ciepła, co ułatwia dobór systemu oraz szybkie dotarcie do szczegółowych informacji technicznych. Osobny rozdział poświęcono systemom sterowania i akcesoriom opcjonalnym; publikację zamyka zestaw informacji dotyczących dostępnych narządzi wsparcia technicznego.

W katalogu Fujitsu nie zabrakło nowości na sezon 2021/2022. I tak w systemach Split pojawiła się m. jednostka ścienna o symbolu KMCDN na R32 z modułem WiFi z serii klimatyzatorów Nordic przeznaczonych do ogrzewania, która wyróżnia się wysokim współczynnikiem SCOP o wartości 4, 60 oraz klasą energetyczną A++. Gamę jednostek zewnętrznych dedykowanych do systemów Multi Split uzupełniły agregaty na czynnik chłodniczy R32 w wersji przeznaczonej dla trzech (AOYG18KBTA3 i AOY24KBTA3), czterech (AOYG30KBTA4) i dla pięciu pomieszczeń (AOYG36KBTA5). Ofertę systemów Multi poszerzyły również jednostki wewnętrzne: ścienne ASYG18/22/24KMTB, przypodłogowe AGYG09/12/14KVCA, kanałowe ARXG22KMLB oraz przysufitowe ABYG18/22KRTA.

W sezonie 2021/2022 firma Klima-Therm szczególny nacisk kładzie na rozwój oferty pomp ciepła typu powietrze-woda, wychodząc naprzeciw dynamicznie rosnącemu zainteresowaniu ekologicznymi produktami grzewczymi z grupy OZE. W tym segmencie rozwiązań nowością są rewersyjne monoblokowe pompy ciepła Fujitsu Waterstage chłodzone powietrzem – trzy modele o wydajnościach dla funkcji grzania 5, 6 i 8kW. Typoszereg pomp ciepła ATW wzbogacił ponadto nowy model z serii Comfort R32 o wydajności 9, 5kW, dostępny w wersji bez zasobnika, jak i z wbudowanym zasobnikiem c. w. u.

Systemy VRF teraz oferują jeszcze większe możliwości w zakresie doboru jednostek wewnętrznych, a to dzięki nowej linii 7 modeli typu kasetonowego z nawiewem 1-stronnym. Jednostki o oznaczeniu AUXV_GLEH, dostępne w wydajnościach od 1, 1kW do 7, 1kW, charakteryzują się kompaktową obudową znacząco ułatwiającą montaż w różnych lokalizacjach, w tym również w zabudowie sufitu podwieszanego. Duża trójkątna żaluzja o szerokim, regulowanym zakresie nawiewu pozwala na dystrybucję powietrza do najdalszych zakątków pomieszczenia. Dzięki cichej pracy nowe jednostki kasetonowe Fujitsu stanowią idealne rozwiązanie w szczególności do pokoi hotelowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym Katalogiem Produktów Fujitsu 2021/2022, jak również do bezpośredniego kontaktu z zespołem doradców ds. techniczno-handlowych Klima-Therm działających na terenie całej Polski:

• Opiekunowie Sieci Dealerskiej oraz ogólnopolska sieć sprzedaży Fujitsu zobacz e-mail 

Klima-Therm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

04-041 Warszawa, ul. Ostrobramska 101A

tel. +48 22 517 36 00, fax +48 22 879 99 07

NIP: 9562163781

KRS: 0000707159

REGON: 340118385

Katalog techniczny Fujitsu Mb91360 Series

Bezpośredni link do pobrania Katalog techniczny Fujitsu Mb91360 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Katalog techniczny Fujitsu Mb91360 Series