Katalog produktów Beko Wtv9734xs

Beko Wtv9734xs to wysokiej jakości produkt z katalogu firmy Beko. Jest to kompaktowy telewizor LED o przekątnej ekranu 97 cali, który oferuje wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Posiada wysokiej jakości wyświetlacz, który wyświetla obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD oraz jest wyposażony w wiele udogodnień, takich jak port HDMI, Wi-Fi i Bluetooth. Telewizor posiada również szeroką gamę aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, Spotify i Amazon Prime Video, co umożliwia dostęp do wielu treści w wysokiej jakości. Ponadto, telewizor posiada również funkcję zdalnego sterowania, która umożliwia korzystanie z niego bez konieczności podchodzenia do niego. Dzięki swojej wyjątkowej jakości, Beko Wtv9734xs jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości telewizora.

Ostatnia aktualizacja: Katalog produktów Beko Wtv9734xs

pl. beko-group. com

Receive the last notifications about news and offers

Katalog produktów to specjalna funkcjonalność na stronie WWW, która pozwala firmie przedstawić swoją ofertę produktów czy usług. Katalog produktów mogą wykorzystać na swoich stronach zarówno hurtownie, producenci, a także wykonawcy korzystający z konkretnych rozwiązań. Funkcjonalność ta świetnie sprawdzi się wśród firm usługowych jak np., architekci, projektanci czy firmy oferujące szkolenia.

Katalog to nie tylko zaprezentowanie dostępnej oferty, lecz także przybliżenie potencjalnym zainteresowanym szczegółów produktu czy oferty takich jak opis, cena, opis, funkcjonalności, dodatkowe informacje na temat np. kart gwarancyjnych, galerii zdjęć, wymiarów i innych danych, które uznamy za stosowne. Produkty lub usługi można także dzielić na poszczególne kategorie, a także nadawać im dodatkowe atrybuty do filtrowania.

Jeśli podczas tworzenia strony WWW zastanawiasz się, czy Twoja firma potrzebuje katalogu produktów, to przyjmij założenie, że TAK, jeśli spełnia jeden z poniższych warunków:

 • chcesz mieć produkt / usługę / grupę produktów opisanych na osobnych zakładkach;
 • chcesz mieć nawigację boczną do kategoryzowania swoich produktów;
 • posiadasz dużo danych szczegółowych na temat swoich realizacji / usług / produktów (osobną galerię, wymiary, dodatkowe katalogi w formie plików);
 • nie chcesz opisywać konkretnych produktów, tylko całe grupy i masz ich wiele, a opisanie wszystkich wymaga zastosowania wielostopniowego menu strony;
 • chcesz filtrować swoje produkty po określonych parametrach.

Katalog produktów jest strukturą bardzo podobny do sklepów internetowych – w taki sam sposób lub bardzo zbliżony można przedstawić ofertę swojej firmy. Główną różnicą pomiędzy sklepem internetowym, a katalogiem produktów jest to, że w katalogu produktów nie ma możliwości dokonywania płatności. Aby zamówić produkt / usługę na stronie, na której dostępny jest katalog produktów, należy skontaktować się bezpośrednio z firmą i ustalić szczegóły swego zamówienia. Katalog produktów, a sklep internetowy to pod względem technicznym inne funkcjonalności, choć posiadają podobny wygląd.

Katalog produktów na stronie WWW firmy jest korzystnym rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze ze względu na możliwość atrakcyjnego zaprezentowania firmy potencjalnym klientom, po drugie jest to bardzo istotne narzędzie pod kątem SEO. Przede wszystkim firma ma możliwość szerokiego zaprezentowania swojej oferty, z wyszczególnieniem typów, producentów, kolorów i materiałów swoich produktów, przedstawiając potencjalnym klientom pełen wachlarz swoich możliwości.

Katalog produktów to także możliwość tworzenia nowych zakładek w ramach strony i wartościowego kontentu, potrzebnego do działań związanych z pozycjonowaniem. Prosty przykład – pakiety CS Group Polska umożliwiają stworzenie katalogu do 500 lub 1000 produktów, każdy produkt tworzony jest w nowej zakładce, z nowym adresem url. To naturalny sposób na rozbudowę strony, z możliwością umieszczania treści SEO i wykorzystania ich do linkowania. Naturalnym efektem takiego rozwiązania jest porządek w strukturze strony i ułatwione odszukiwanie potrzebnych informacji.

Zbudowanie katalogu produktów należy rozpocząć od dostarczenia developerom (opiekunowi) struktury katalogu –jest to tzw. drzewko, w którym podasz główne kategorie produktów / usług firmy oraz ich podkategorie. Najpierw warto zaplanować, jakie produkty / usługi powinny prezentować się na stronie WWW i w jaki sposób.

Zadaniem developera (opiekuna) będzie zakodowanie odpowiedniej struktury oraz wprowadzenie produktów – tj. ręczne założenie zakładki, wprowadzenie nazwy, treści, zdjęcia, opisu i dodatkowych danych. Wspomniane produkty mogą zostać przekopiowane ze starego serwisu firmy lub dostarczone w osobnych plikach. Taka ilość wystarczy do zaprezentowania wyglądu karty produktu (zakładka z opisem).

Jeśli posiadasz więcej niż 20 produktów, które chcesz zaprezentować na stronie, powinieneś przygotować plik csv, który jest standardowym plikiem wykorzystywanym do zasilania baz danych, ponieważ obsługuje go większość arkuszy kalkulacyjnych i programów bazodanowych. Plik ten będzie zawierał dowolną ilość produktów, które mają być dodane do katalogu oraz wszystkie informacje, które mają się wyświetlać na stronie – nazwę, opis produktu, zdjęcia, cena, dodatkowe pliki itp.

Z uwagi na to, że przygotowanie pliku csv nierzadko sprawia wiele trudności, został przygotowany internetowy konfigurator pozwalający na wprowadzanie gotowych treści i eksportowanie ich do pliku csv. Można znaleźć go pod linkiem: http://csv. pl/. Jest to autorski program CS Group Polska.

Pod powyższym linkiem znajduje się opisywany konfigurator. Działa on w standardowych przeglądarkach internetowych. Pozwala na:

 • tworzenie struktury katalogu produktów;
 • edycję struktury katalogu produktów;
 • dodawanie nowych produktów do kategorii katalogu produktów;
 • edycję istniejących produktów w katalogu produktów.
 • 1. Zasady ogólne – kategorie – przypisywanie kategorii

  Wiadomo, że każdy produkt powinien posiadać swoje miejsce w strukturze katalogu produktów. Przykład struktury katalogu:

  Zasada wykorzystywana w plikach csv mówi, że każda kategoria musi mieć:
  – swój numer identyfikacyjny (ID);
  – przypisanego parenta, czyli nadkategorię.

  Oznacza to, że aby produkty i kategorie były właściwie posegregowane, struktura w pliku csv musi wyglądać tak:

  To oznacza, że każda podkategoria musi mieć wskazanego swojego rodzica, z którego się wywodzi. Jeśli pole w kategorii nadrzędnej jest puste – oznacza to główną kategorię w katalogu produktów.
  Jeżeli pole w kategorii nadrzędnej jest wypełnione – oznacza to, że jest to podkategoria z przypisanym rodzicem.

  1. 1 Przypisywanie ID:

  Nazwy używane w „drzewku” są wypisywane jedna pod drugiej, w kolejności, w jakiej się wyświetlają na stronie. Tj. Nazwa kategorii – materiały ścierne, ma ID 1.

  Jej podkategorie, czyli do stali nierdzewnej, do stali czarnej, do aluminium itd. mają kolejne ID 2, 3, 4, 5 itd.

  Nazwa kategorii Elektronarzędzia zajmuje 30. miejsce w kolejności, więc ma ID 30.
  Jej podkategorie, czyli przystawki do maszyn, szlifierki kątowe… wyświetlają się jako pogłębienie tej kategorii, więc mają ID 31, 32, 33

  1. 2 Parenty – kategoria nadrzędna:

  Aby system rozpoznał, że zakładka do stali nierdzewnej ma być wybierana z Materiałów ściernych, należy wskazać, do jakiego parenta jest przypisana, czyli co jest jej nadkategorią.

  To znaczy:

  Wszystkie kategorie rozwijające się z „materiałów ściernych” będą miały parenta – nadkategorię nr ID tej nazwy, czyli 1. Wszystkie kategorie rozwijające się z „elektronarzędzi” będą miały parenta nadkategorię nr ID tej nazwy, czyli 30.

  Dla ułatwienia, w konfiguratorze stworzono listę rozwijalną w ramach kategorii nadrzędnej, aby łatwo można było ją przyporządkować. Jest ona zaczytywana z nazwy i automatycznie dopisuje ID.

  2. Zasady ogólne – produkty

  Po wgraniu pliku dostarczonego przez developera (opiekuna) i poprawnym uzupełnieniu zakładki „kategorie”, można przejść do części właściwej, czyli zakładki „produkty”. Można ją zmienić w lewym górnym rogu konfiguratora:

  Pojawia się tabelka, w której należy wpisywać opisy i informacje dodatkowe dotyczące konkretnych produktów w katalogu produktów. Kolumny, które należy uzupełnić obligatoryjnie to:

 • Kategoria
 • Nazwa
 • Opcjonalnie (nie jest wymagane):

 • SKU
 • Cena
 • Skrócony opis
 • Opis
 • Zdjęcie
 • Pliki
 • Udostępniona tabelka działa jak komórki w Excelu – tj. jest możliwe kopiowanie i wklejanie tekstu, jednak z pewnymi ograniczeniami. Kolumny tabelki odpowiadają poszczególnym kolumnom w pliku csv – znika jednak konieczność stosowania specjalnym rozdzielników.

  Najłatwiej dodawać produkty partiami., tzn. dodać wszystkie produkty, mające znaleźć się np. w podkategorii materiały ścierne do stali nierdzewnej.

  Kolejny krok to uzupełnienie produktów należących do kolejnej podkategorii itd. Po zakończeniu wpisywania produktów należy wygenerować plik csv przez dedykowany przycisk i wraz z folderami w formacie. zip ze zdjęciami i plikami, odesłać do developera (opiekuna) Twojej strony WWW.

  Konfigurator zapisuje automatycznie ostatnie wprowadzone zmiany i zachowuje je nawet przy przypadkowym wyłączeniu przeglądarki. Jeśli jakaś partia produktów została już wypełniona i odesłana do wstawienia, najłatwiej jest wyczyścić wszystkie pola, wgrać ponownie listę z nazwami kategorii i zacząć uzupełniać kolejne produkty.

  1. Dodawanie nowego produktu w konfiguratorze

  1. 1 Kolumna ID

  Nie należy uzupełniać ID. Puste ID oznacza, że jest to nowy produkt wprowadzany do katalogu. Jeśli w tym miejscu wstawione zostanie jakiekolwiek ID, będzie to oznaczało, że dokonano modyfikacji produktu.

  Należy kliknąć znaczek rozwijania – pojawi się lista wcześniej uzupełnionych kategorii (plik wgrany do widoku kategorii). Z tego miejsca należy wybrać, do której kategorii zostanie przyporządkowany produkt. Jeśli lista nie wyświetla się, należy wrócić do poprzednich kroków związanych z tworzeniem kategorii.
  Każdy produkt musi być podpięty do jakiejkolwiek kategorii (podkategorii lub kategorii nadrzędnej)

  1. 3 Wpisywanie nazwy produktu

  Nazwa ta będzie się wyświetlała w strukturze katalogu. Powinna ona informować klienta o tym, co to za produkt, jego cechy unikalne, np. nazwa seryjna – po to, aby można było łatwo zidentyfikować konkretny produkt w asortymencie. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego__inwestowac_. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="764" height="236" srcset="https://blog. png 764w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego__inwestowac_-200x62. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego__inwestowac_-696x215. png 696w" sizes="(max-width: 764px) 100vw, 764px" data-srcset="https://blog. 4 Kolumna SKU

  SKU to inaczej wewnętrzny numer katalogowy, który czasami stosowany jest przez przedsiębiorców. Można go wpisać, jeśli jest stosowany wewnątrz firmy, ale nie jest to pole obowiązkowe. Równie dobrze może tu zostać wpisany np. EAN produktu, nr katalogowy podawany przez producenta lub wewnętrzny sposób identyfikowania produktów, np. klocki LEGO zawsze mają swój unikalny kod, po którym klienci mogą go wyszukiwać, np. 10254.

  1. 5 Cena

  Kolumna ceny nie jest konieczna do uzupełnienia. Jeśli wstawimy ją w dedykowanym polu – wyświetli się przy nazwie produktu, po wejściu w daną kategorię. Wpisujemy ją w formie zapisu z kropką w miejscu oddzielenia wartości dziesiętnej, np. 1200. 89.

  Cenę można podać w dedykowanym miejscu (kolumna „cena”), w opisie (kolumna „opis”), dodając plik z cennikiem (kolumna „pliki”) lub można też pominąć uzupełnienie tego pola. 6 Skrócony opis produktu

  Pole nie jest konieczne do uzupełnienia – pojawia się pod nazwą produktu w listowaniu danej kategorii (przed znaczkiem „czytaj więcej”). Pole to ma ograniczoną liczbę znaków. 7 Opis produktu

  Po kliknięciu w komórkę konfiguratora, otwiera się edytor z podstawowymi funkcjami formatowania tekstu. Pole to jest miejscem na zamieszczenie całego opisu, który będzie dotyczył produktu i wyświetli się w momencie kliknięcia w informacje szczegółowe danego produktu. W komórce tej należy sformatować tekst, tzn. pogrubić odpowiednie słowa, ustawić kursywę, posegregować informacje w formie punktorów. Można także podać cenę i dowolny opis, a także wstawić uzupełnione tabelki. Edytor pozwala również na wklejanie tekstu z notatnika, Worda lub Internetu, jednak należy zachować tu szczególną ostrożność – konfigurator działa podobnie jak Excel, co znaczy, że część tekstu może wkleić się niedokładnie lub być powielona w kilku komórkach. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w__niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="639" height="124" srcset="https://blog. png 639w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w__niego_inwestowac-200x39. png 200w" sizes="(max-width: 639px) 100vw, 639px" data-srcset="https://blog. 8 Zdjęcia

  Aby dodać zdjęcia do konkretnego produktu należy robić to dwutorowo; tj. w kolumnie „Zdjęcie” należy napisać nazwę pliku graficznego wraz z jego rozszerzeniem, zaś sam plik spakować w osobnym folderze w pliku. zip.

  Przykładowo, mając trzy zdjęcia produktu musimy w tabelce podać ich nazwy dokładnie w takiej formie, jak są zapisane + rozszerzenie. : zdjecie_1. jpg, zdjecie2. jpg, zdjecieproduktu_3. jpg. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow__Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="354" height="158" srcset="https://blog. png 354w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow__Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-200x89. png 200w" sizes="(max-width: 354px) 100vw, 354px" data-srcset="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  Nazwy w tabelce i nazwy pliku graficznego NIE MOGĄ zawierać polskich znaków, spacji i znaków specjalnych – są to wymagania systemowe. Wstawienie znaku polskiego i innych niedozwolonych spowoduje, że przy ładowaniu pliku pojawi się błąd lub zdjęcia nie zostaną dodane. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="1205" height="336" srcset="https://blog. png 1205w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-200x56. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-840x234. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-768x214. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-1200x335. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-696x194. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-1068x298. png 1068w" sizes="(max-width: 1205px) 100vw, 1205px" data-srcset="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  System wiąże nazwę podaną w tabelce z nazwą osobno dostarczonego zdjęcia i jeśli zajdzie tam jakaś nieścisłość – nie wgra zdjęcia, ponieważ nie będzie mógł tych plików właściwie ze sobą powiązać. Dodatkowo, kolejność umieszczania nazw zdjęć wpływa na kolejność ich wyświetlania na karcie produktu.

  Po wpisaniu nazw zdjęć w tabelkę, należy umieścić odpowiednie pliki w osobnym folderze, zaznaczyć je wszystkie i wysłać do pliku skompresowanego. zip (należy posiadać odpowiednio wgrany program do pakowania plików). pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego__w_niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="658" height="420" srcset="https://blog. png 658w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego__w_niego_inwestowac-200x128. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego__w_niego_inwestowac-470x300. png 470w" sizes="(max-width: 658px) 100vw, 658px" data-srcset="https://blog. png 470w" data-src="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  Należy pamiętać, że nazwy zdjęć nie mogą się powtarzać. Jeśli w tabelce uzupełnimy wiele produktów jednocześnie, to każdy produkt powinien posiadać unikalną nazwę zdjęć. Można to rozwiązać np. podając w nazwie zdjęcia nazwę / numer produktu i dopisując cyferki 1, 2, 3 w celu ustalenia kolejności ich wyświetlania. Komplet zdjęć wszystkich produktów należy spakować do jednego folderu i wysłać go razem z zapisanym plikiem csv. 9 Pliki

  Dodawanie plików odbywa się w sposób analogiczny do dodawania zdjęć. W tabelce należy podać dokładną nazwę pliku + jego rozszerzenie (najczęściej używane rozszerzenia to Word –. doc,. docx, Excel –. xls, PDF –. pdf.

  Na przykład:

  Field-WEB-Specyfikacja-Basic. pdf, Field-WEB-Cennik. pdf

  Nazwa w tabelce musi odwzorowywać nazwę rzeczywistą pliku. Nie może zawierać znaków polskich i znaków specjalnych. Pliki należy wstawiać w kolejności, w jakiej chcemy, żeby się wyświetlały. Należy oddzielać też ich nazwy w tabelce przecinkiem – z zastosowaniem spacji lub bez. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="855" height="285" srcset="https://blog. png 855w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-200x67. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-840x280. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-768x256. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-696x232. png 696w" sizes="(max-width: 855px) 100vw, 855px" data-srcset="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  Same pliki należy umieszczać w osobnym folderze (innym niż zdjęcia) i spakować do folderu. zip

  Jest to odpowiednie miejsce, żeby umieszczać cenniki, karty szczegółowe produktu itp.

  2. Generowanie pliku csv

  Po uzupełnieniu tabelek z produktami należy wygenerować plik csv. W tym celu należy kliknąć zielony przycisk nad tabelką „Zapisz do pliku csv” i pobrać wygenerowany plik.

  Następny krok to pobranie pliku wraz ze zdjęciami w postaci skompresowanego pliku. zip i wysłanie do dewelopera (opiekuna) Twojej strony WWW.

  Silnik inwerterowy ProSmart™

  Wysoka sprawność, wysoka trwałość, niski poziom hałasu

  Nie stresuj się rachunkiem za prąd ani nie martw się przy każdym praniu i suszeniu ubrań. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika technologia ProSmart™ zapewnia energooszczędność, niższy poziom hałasu i większą trwałość — a to wszystko w jednym urządzeniu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać możliwości pralko-suszarki bez uszczerbku dla domowego budżetu czy też spokoju ducha.

  Program Wash & Wear®

  1 kg prania, gotowy do założenia w 1 godzinę

  Do ważnego spotkania lub pierwszej randki została Ci zaledwie godzina, a nie masz nic czystego, co możesz założyć? Dzięki programowi Wash & Wear® na upranie i wysuszenie 1 kg wkładu wystarczy właśnie tyle czasu. Teraz w zaledwie godzinę możesz mieć gotowe do założenia ubrania.

  Program Hygiene+ Wash & Dry™

  Ultrahigieniczne rezultaty w każdej temperaturze

  Osoby cierpiące na alergie doskonale wiedzą, że nawet po praniu na ubraniach mogą pozostawać roztocza i bakterie. Program Hygiene+ Wash & Dry™ łączy funkcje sterowania temperaturą o wysokiej czułości z dodatkowymi cyklami płukania i wirowania, aby zapewnić usunięcie z prania tych mikroorganizmów. Cykl 60°C, działający w zakresie od 20°C do 90°C, został zatwierdzony przez fundację Allergy UK, jako pozwalający na eliminację 99, 9% alergenów.

  Program DrumClean+

  Czysty i świeży bęben

  Po dłuższym czasie użytkowania bęben zaczyna nabierać brzydkiego zapachu od wilgoci. Program DrumClean+ z technologią AirTherapy® zapewnia dodatkowy obieg ciepłego powietrza, który usuwa nieprzyjemne zapachy i dokładnie czyści bęben. Pamiętaj — czysty bęben oznacza czyste ubrania — cykl po cyklu.

  Energy Efficiency Class

  D

  Maksymalna prędkość wirowania

  1400 obr/min

  Poziom hałasu (pranie)

  56 dBA

  Spinning Noise Level

  74 dBA

  Poziom hałasu suszenia

  64 dBA

  Silnik inwerterowy ProSmart™

  Typ wyświetlacza

  Wyświetlacz elektroniczny

  Typ konstrukcji

  Wolnostojące

  Pobierz program 2

  Sportowe

  Pobierz program 3

  Ciemne kolory / Jeans

  Pobierz program 4

  Ręczniki

  Pobierz program 5

  Bielizna

  Program 4

  Wełna / pranie ręczne

  Program 5

  Codzienne szybkie

  Program 7

  Pobierz program

  Program 8

  Wirowanie i odpompowanie

  Program 11

  Bawełna wypierz i wysusz

  Program 12

  Syntetyki wypierz i wysusz

  Program 13

  BabyProtect+ Pranie i Suszenie

  Program 14

  Wypierz i wysusz 4 kg

  Podfunkcja 1

  Czyszczenie bębna+

  Podfunkcja 3

  Blokada rodzicielska

  Podfunkcja 5

  AntiCrease+®

  Materiał bębna

  Stal nierdzewna

  Rodzaj suszenia

  Kondensacja wody

  Roczne zużycie energii podczas prania (kWh/rok)

  160 kWh

  Roczne zużycie energii podczas prania i suszenia (kWh/rok)

  952 kWh

  Roczne zużycie wody podczas prania i suszenia (L/rok)

  19000 L

  Spinning Efficiency Class

  B

  Energy Consumption

  216 kWh

  Wysokość z opakowaniem

  88 cm

  Szerokość z opakowaniem

  65 cm

  Głębokość z opakowaniem

  53. 5 cm

  Zabezpieczenie przed zalaniem

  Automatyczna regulacja wody

  Katalog produktów Beko Wtv9734xs

  Bezpośredni link do pobrania Katalog produktów Beko Wtv9734xs

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Katalog produktów Beko Wtv9734xs