Instrukcje wstępne Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop

Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop jest oprogramowaniem, które umożliwia drukowanie bezpośrednio z programu Photoshop. Umożliwia to kontrolę wydruku i dostosowanie wydruków do wymagań użytkownika. Oprogramowanie Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop pozwala użytkownikom drukować bezpośrednio z programu Photoshop, bez konieczności instalacji i używania innych oprogramowań do wydruku. Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop oferuje użytkownikom szereg dodatkowych funkcji, w tym wsparcie dla wielu typów urządzeń drukujących, a także możliwość przesyłania i odbierania wydruków za pośrednictwem sieci lokalnych. Oprogramowanie to zapewnia również lepszą jakość wydruku i kontrolę nad nim. Instrukcje wstępne Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop dostarczają użytkownikom wszystkich potrzebnych informacji dotyczących instalacji i korzystania z oprogramowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje wstępne Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop

Przed przystąpieniem do łączenia drukarki PIXMA z siecią bezprzewodową należy sprawdzić, czy spełnione są następujące dwa warunki:

  1. Musisz mieć punkt dostępu (czasami nazywany routerem lub koncentratorem), za pomocą którego możesz uzyskać połączenie z Internetem. Przed przejściem do następnego kroku punkt dostępu musi być w pełni funkcjonalny.
  2. Musisz mieć urządzenie obliczeniowe, np. komputer PC, Mac, tablet lub smartfon, nazywane dalej komputerem, które ma połączenie z Internetem.

    Aby sprawdzić, czy komputer przeznaczony do pracy z drukarką jest podłączony do sieci, spróbuj otworzyć na nim stronę internetową, np. www. com. Jeśli strona internetowa nie zostanie wyświetlona, oznacza to, że nie ma prawidłowego połączenia z Internetem. Należy wyeliminować ten problem przed kontynuacją.

UWAGA

Jeśli masz problemy lub nie wiesz, w jaki sposób skonfigurować punkt dostępu lub połączenie z Internetem, zapoznaj się z instrukcją obsługi punktu dostępu, z którego korzystasz, lub skontaktuj się z dostawcą usług internetowych (ISP).

Po spełnieniu powyższych warunków wybierz produkt poniżej, aby uzyskać dostęp do instrukcji dotyczących konfiguracji sieci bezprzewodowej.

Aplikacja Canon PRINT - Canon Poland

Przejmij kontrolę nad urządzeniem inteligentnym i zyskaj swobodę drukowania, kopiowania i skanowania.

Bezproblemowa i inteligentna

Aplikacja Canon PRINT zapewnia bezproblemową łączność między drukarką a urządzeniami przenośnymi. Ułatwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych, sprawdzanie stanu drukarki i łączenie się z usługami w chmurze*, przez co zapewnia większą elastyczność pracy.

* Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym modelu.

Nowoczesna i mobilna

Aplikację Canon PRINT można pobrać bezpłatnie. Po połączeniu smartfonu lub tabletu z drukarką za pośrednictwem sieci Wi-Fi, wbudowanego punktu dostępu lub funkcji Wi-Fi Direct będzie można zapanować nad drukowaniem. Aplikacja ułatwia również konserwację urządzenia – możesz sprawdzać stan drukarki i poziom atramentu, a także zdalnie wykonywać zadania konserwacyjne z poziomu urządzenia inteligentnego.

Proste skanowanie

Usprawnij skanowanie za pomocą aplikacji. Możesz skanować dokumenty i zdjęcia, zapisywać je w wielu formatach i wysyłać bezpośrednio do smartfonu lub tabletu. Możesz też wysyłać zeskanowane dokumenty bezpośrednio do poczty e-mail lub do chmury za pomocą usługi PIXMA Cloud Link*.

* Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

Łączność z chmurą

Korzystaj z dodatkowych funkcji drukarki i łącz się z usługami w chmurze poza domem. Korzystaj z funkcji PIXMA Cloud Link i wysyłaj skany do (lub drukuj z) popularnych usług w chmurze*, w tym Dropbox, Google Drive i OneDrive. Możesz także drukować ulubione zdjęcia bezpośrednio z kont w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. ws/i/canon/pixma-ts8150-ambient-pixma-cloud_960x960? w=1200&fmt=webp&bg=rgb(255, 255, 255)" media="(min-width: 1921px)"/>

Używanie smartfonu jako skanera

Funkcja Smartphone Capture and Copy w aplikacji Canon PRINT umożliwia łatwe kopiowanie za pomocą aparatu w smartfonie. Możesz drukować, a także zapisywać pliki lub wysyłać je pocztą e-mail bezpośrednio z telefonu. ws/i/canon/smartphonescanner_960x960? w=1200&fmt=webp&bg=rgb(255, 255, 255)" media="(min-width: 1921px)"/>

Zgodność z aplikacją Canon PRINT

Aplikacji PRINT firmy Canon można używać z większością drukarek obsługujących łączność Wi-Fi, w tym z najnowszymi modelami PIXMA, MAXIFY i SELPHY. Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android (iOS 11. 0–12. 0 lub Android 4. 4–9. 0).

Obsługiwane języki: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, holenderski, portugalski, polski, rosyjski, duński, fiński, norweski, szwedzki, czeski, turecki

Pobierz z serwisu App Store

Pobierz

Uzyskaj w serwisie Google Play

Pobierz

Moc w zasięgu ręki

Zmień swoje urządzenie inteligentne w zaawansowane narzędzie do drukowania dzięki aplikacjom firmy Canon.

lub

Oprogramowanie do wyświetlania,
edycji i obróbki obrazów RAW

Digital Photo Professional

wer. 4. 17. 10

Instrukcja obsługi

Instrukcje wstępne Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje wstępne Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje wstępne Canon Imageprograf Print Plug In For Photoshop