Instrukcje przed dostawą 100fit 130t

Przed rozpoczęciem dostawy 100fit 130t, ważne jest, aby przestrzegać wszelkich instrukcji i procedur dostawy. Po pierwsze, należy upewnić się, że odpowiednie miejsce zostało zapewnione dla dostawy. Następnie, pracownik dostawy powinien wykonać wszystkie wymagane procedury w celu upewnienia się, że dostawa 100fit 130t jest bezpieczna i bezproblemowa. Przed dostawą należy sprawdzić czy produkt jest w dobrym stanie i czy wszystkie elementy są obecne. Po przybyciu na miejsce, pracownik dostawy powinien odpowiednio przetransportować produkt i dostarczyć go w wyznaczone miejsce. Na koniec, dostawca powinien wykonać wszystkie wymagane procedury zwrotne, aby zapewnić, że cały proces dostawy został wykonany bezpiecznie i zgodnie z wymaganiami.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje przed dostawą 100fit 130t

 Jak ustawić ilość kawy w ekspresie | Philips

Gratulujemy zakupu ekspresu do kawy Philips. Dowiedz się, jak skonfigurować ekspres i dostosować jego ustawienia do swoich preferencji. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności, by móc już po chwili delektować się wyśmienitą kawą! 

Wszystkie rozwiązania oraz filmy instruktażowe mają zastosowanie do poniższych automatycznych ekspresów do kawy firmy Philips (modele Philips 2000, Philips 2100, Philips 3000, Philips 3100, Philips 4000 i Philips 5000). 

Wybierz swoje urządzenie i obejrzyj samouczek wideo

Seria Philips 5000 LatteGo

Seria Philips 5000 karafka

Seria Philips 3100 i 4000

Seria Philips 2000 i 2100

Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku:

1. Napełnij zbiornik wody

Wyjmij zbiornik wody i napełnij go świeżą wodą do poziomu „Max”.

2. Napełnij pojemnik na ziarna kawy

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor

Wsyp kawę ziarnistą do pojemnika. pl/c-dam/b2c/category-pages/Household/coffee/master/Care-hub/Philips_beanhopper_XS. jpg" alt="Napełnij pojemnik na ziarna kawy" title="" loading="lazy"/>

3. Włącz ekspres do kawy

Włóż małą wtyczkę do gniazda znajdującego się z tyłu ekspresu, a wtyczkę główną do gniazdka elektrycznego. Ustaw przełącznik zasilania (jeśli znajduje się na urządzeniu) w pozycji „I” i naciśnij przycisk ON/OFF, aby włączyć urządzenie. 

4. Umieść naczynie pod dozownikiem 

Umieść naczynie na tacy ociekowej pod dozownikiem gorącej wody/pary oraz pod wylewką kawy. Napełni się ono wodą zużytą podczas pierwszego cyklu automatycznego płukania. pl/c-dam/b2c/category-pages/Household/coffee/master/Care-hub/Philips_placecontainer_XS. jpg" alt="Umieść naczynie pod dozownikiem gorącej wody/pary" title="" loading="lazy"/>

5. Napełnij obieg

W przypadku konieczności napełnienia obiegu wody (pierwszego cyklu płukania) ekspresu na wyświetlaczu pojawi się odpowiedni komunikat. Urządzenia bez wyświetlacza będą sygnalizowały to za pomocą wskaźnika — migającego wykrzyknika. Zależnie od modelu posiadanego ekspresu skieruj pokrętło regulacji na ikonę gorącej wody lub naciśnij przycisk „Espresso”, aby rozpocząć. Po napełnieniu obiegu urządzenie nagrzeje się. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi zamieszczonej na stronie internetowej właściwej dla danego modelu urządzenia. pl/c-dam/b2c/category-pages/Household/coffee/master/Care-hub/Philips_primecircuit_XS. jpg" alt="Napełnij obieg" title="" loading="lazy"/>

Jak dostosować moc i smak kawy

Jak dostosować moc i smak kawy

Ustawienia młynka

Możesz regulować ustawienia mielenia pokrętłem znajdującym się w pojemniku na ziarna. Od kawy drobno zmielonej do mocnego espresso po grubo zmielone ziarna do kawy o łagodniejszym smaku.

Ustawienia młynka można regulować jedynie podczas mielenia.

Aby dostosować młynek, umieść filiżankę pod kranikiem. Naciśnij przycisk „Espresso”, a gdy rozpocznie się mielenie ziaren, zmień ustawienie kluczem do regulacji.

Ustawienia funkcji pamięci (Memo)

Można dostosować moc kawy dla każdego jej rodzaju — w zależności od preferencji i wielkości filiżanki — korzystając z funkcji „Memo”.
 

Naciśnij przycisk, który chcesz zaprogramować, i przytrzymaj go aż do wyświetlenia ikony „Memo” albo do momentu, gdy przycisk zacznie migać. Urządzenie przejdzie wówczas do fazy programowania i zacznie parzyć wybraną kawę. Zatrzymaj ten proces, naciskając przycisk „OK” lub programowany przycisk — to zależy od modelu ekspresu.

Ustawienia mocy aromatu

Aby zmienić moc kawy, naciśnij przycisk „Aroma strength” (Moc aromatu) lub skieruj pokrętło regulacji na jedno z ustawień ziaren — to zależy od modelu ekspresu.

Znajdź instrukcję obsługi

Aby znaleźć szczegółowe informacje, wpisz nazwę lub numer produktu swojego ekspresu do kawy Saeco.

Szukaj według numeru produktu.

Wyszukiwane terminy

Nasze filtry do wody, środki do usuwania kamienia oraz produkty do konserwacji pomogą parzyć wyśmienitą kawę i utrzymać ekspres do kawy w dobrym stanie.

Rozwiąż samodzielnie problemy, które mogą od czasu do czasu pojawić się podczas korzystania z ekspresu do kawy Saeco.

Zarejestruj swój ekspres do kawy już dziś i otrzymuj najświeższe informacje o naszych produktach i ofertach specjalnych.

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi usuwania kamienia, aby wydłużyć okres eksploatacji ekspresu i umożliwić parzenie kawy o optymalnym smaku.

Kliknięcie tego linku spowoduje opuszczenie oficjalnej witryny Royal Philips Healthcare (“Philips”). Wszystkie linki do witryn internetowych będących własnością osób trzecich, które pojawiają się w tej witrynie, są udostępniane wyłącznie dla Twojej wygody. Wszelkie linki kierujące do innych stron nie stanowią akceptacji takiej innej strony i Philips nie wyraża żadnej opinii ani gwarancji w stosunku co rzetelności, terminowości lub czy odpowiedniego charakteru treści zawartych na jakiejkolwiek stronie, do których link znajduje się na witrynie i nie przyjmuje żadnej wynikającej z tego tytułu odpowiedzialności.

Rozumiem

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Kliknięcie tego linku spowoduje opuszczenie oficjalnej witryny Royal Philips Healthcare (“Philips”).

Rozumiem


Promocja ważna do: 07. 03. 2023

2700, - /Zestaw5599, - /ZestawNajniższa cena z 30 dni przed obniżką

  • Szczegółowy opis
  • Informacje o produkcie
  • Opinie
  • Delivery

Szczegółowy opis

Łóżko kontynentalne jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających wygody i dobrego designu. Na wierzchu znajduje się topmaterac o grubości 9 cm z wsadem z pianki poliuretanowej, z poszyciem nadającym się do prania. W środku znajduje się materac ze sprężynami kieszeniowymi 240/m² podzielony na 7 stref komfortu, usztywniony pianką poliuretanową. Podstawa łóżka składa się z tapicerowanej ramy z miejscem do przechowywania. Rama oraz materac sprężynowy pokryty jest poszyciem wykonanym z wytrzymałej tkaniny. 140x200 cm

  • Instrukcja montażu

Zobacz więcej na naszym blogu

Ten zestaw zawiera:

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie - Łóżko kontynentalne 140x200 GOLD C50 schowek

Łóżko składa się z2 podstawy + 2 materace + 1 topmaterac
ZagłówekBez
Kolor materacaSzary-41
Całkowita wysokość z nogamiSzerokość: 140 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 70 cm
Instrukcja montażuDo samodzielnego montażu
Nogi i płozyZ nogami
Wysokość nóg/podpórki/kółek3 cm
Podstawa
RozmiarSzerokość: 2x70 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 35 cm
Materiał poszycia100% polipropylen// 100% poliester
Materac sprezynowy
RozmiarSzerokość: 2x70 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 23 cm
SpakowanyPełny rozmiar
Stopień twardościTwardy
Rodzaj sprężynKieszeniowe
Liczba sprężyn/m²240
Liczba stref7
Materiał poszycia100% polipropylen// 100% poliester
Podszycie70mm pianka poliuretanowa 25kg/m³
Top-materac
RozmiarSzerokość: 140 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 9 cm
RdzeńPianka poliuretanowa
Rdzeń40 kg/m³
Wysokość rdzenia7, 5 cm
Materiał poszycia100% polipropylen// 100% poliester
Pikowanie150g/m² poliester
KolorBiały
Pranie30°C delikatne, tylko poszycie
WybielanieNie wybielać
Suszenie w suszarce bębnowejNie suszyć w pralkosuszarkach
PrasowanieNie można prasować
Czyszczenie chemiczneNie prać na sucho
InstrukcjaPrzed praniem należy zapiąć zamek
Miejsce do przechowywaniaPod materacem
Właściwości

Tekstylia zostały poddane obróbce wyciągiem z aloesu, dzięki czemu zachowują miękkość nawet pod pościelą.

JakośćGOLD
Gwarancja25 lat gwarancji na materac
Waga132, 4 kg

Informacje o produkcie - Zagłówek 140x125 H20 gładki szary-41

RozmiarSzerokość: 140 cm, Wysokość: 125 cm, Głębokość: 10 cm
Materiał poszycia100% polipropylen
Skład tkaniny, spód100% poliester
MateriałTkanie
WsadPianka poliuretanowa + włókno poliestrowe
MateriałPłyta MDF
Kolor materacaSzary-41
InstrukcjaWycierać wilgotną szmatką
Sposób montażuMoże być przymocowany do ściany, Może stać na podłodze
PołożenieNależy montować przy ścianie
JakośćGOLD

Opinie

3. 5 out of 5 stars|Na podstawie 13 międzynarodowych opinii

07/15/2022

Bardzo fajne łóżko

Jeśli ktoś lubi twarde materace to łóżko jest dla idealne. Ja lubię. Szukałam wysokiego łóżka i takie znalazłam. Jest olbrzymie:) Polecam:) małe przemeblowanie w pokoju i będzie tak jak chciałam. Podpowiadam:) Instrukcja znajduje się w największych pudłach. Znalazłam ją dopiero na sam koniec (wcześniej korzystałam z tej w internecie). Łóżko z wyglądu jest trochę "surowe". Teraz szukam wysokich szafek nocnych:))

Nazwa:

01/07/2022

Twarde jak skała

Łóżko jest niesamowicie twarde, zarówno top jak i skrzynia, nie da się na tym spać! Wszystko nas boli budzimy się co chwila i wiercimy w łóżku całą noc. Obolałe biodra i ramiona które wbijają się w ciało przez nieprawidłowe ułożenie ciała spowodowane twardością materaca (nasza waga to 59 i 65 kg). Masakra! Nie polecam!!!

Nazwa: Rafał Wroński

08/17/2021

Łóżko kontynentalne gold z zagłówkiem

Wizualnie ładne, gąbka łącząca dwie części łóżka w środkowej części jest wadliwie klejona przez co daje wrażenie zarwania. Po 4 miesiącach reklamowana dostałam nowe części, miesiąc później jedna cześć zaś ma tą samą wadę, a kierownik sklepu twierdzi, ze to wina użytkownika.Nie polecam

Nazwa: Malwina

08/25/2020

Łózko kontynentalne z zagłówkiem - rewelacja

Łóżko jest super wygodne, ma dwa ogromne pojemniki, które można wykorzystać do przechowywania nie tylko pościeli. Jest estetyczne, eleganckie i właściwie "robi" całą sypialnię. Ze względu na rozmiar najlepiej wygląda w sypialni nieco większej. Jedyna jego wada to instrukcja składania - wyjątkowo mało przejrzysta

Nazwa: Joanna

08/26/2021

Континетално легло

Доволни сме! Голямо и стабилно легло, матраците са твърди, но в никакъв случай не са неудобни! За хора обичащи да спят на твърдо и имащи проблеми с гърба и кръста е отличен избор! Раклите са широки и дълбоки побират доста неща, лесно се вдигат и пускат няма разместване на леглото при ползване!

Napisane na JYSK. bg

Nazwa: Виктория Нешева-Илиева

Delivery

Podczas zakupów w JYSK możesz wybrać spośród różnych opcji dostawy. Sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie najwygodniejsza:

Click & Collect – darmowa dostawa

Usługa Click & Collect pozwala Tobie wygodnie robić zakupy w domu, które możesz zamówić poprzez naszą stronę i odebrać w najbliższym sklepie stacjonarnym. Gdy zamówisz towar poprzez usługę Click & Collect, nie ponosisz kosztów wysyłki. Za towar zapłacisz w sklepie przy odbiorze. W ciągu 30 minut otrzymasz powiadomienie, że zamówiony towar jest gotowy do odbioru.

Zakupy online z darmową dostawą do sklepów

W sklepie internetowym JYSK możesz kupić produkty, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych. Jeśli podobają Ci sie produkty, które są dostępne w Internecie, możesz kupić je przez Internet i zamówić dostawę do najbliższego sklepu stacjonarnego. Zostaniesz poinformowany, kiedy produkty będą gotowe do odbioru. 

Przesyłki małogabarytowe 

Gdy zrobisz zakupy w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać dowolne i wygodne dla Ciebie miejsce, w które dostarczymy Twoje zakupy. Przesyłki małogabarytowe dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Cena dostawy do punktu odbioru jak i dostawy kurierem pod wskazany adres zaczyna się od 9, 95 zł.

Przesyłki wielkogabarytowe 

Wielu klientów, którzy kupują wielkogabarytowe produkty takie jak materace czy meble, wybierają zakupy w naszym sklepie internetowym z dostawą do domu. Współpracujemy z czołowymi przewoźnikami, którzy dostarczają nasze produkty do klientów w całej Polsce. W standardowej cenie przesyłki dostawa odbędzie się bez wniesienia. Podczas składania zamówienia możesz wybrać dodatkowo opcję wniesienia do dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu (niezależnie od piętra). 

Sklep

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować klientom szeroki asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych w całej Polsce. Sklepy stacjonarne współpracują z lokalnymi transportowcami, którzy mogą dostarczyć zakupione towary do Twojego domu. O warunki dostawy zapytaj w najbliższym sklepie. Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy sklep JYSK tutaj i zrób wygodne zakupy.

Życzymy udanych zakupów w JYSK!

Co tydzień w newsletterze znajdziesz gazetkę promocyjną, inspirujące pomysły i świetne oferty wprost do Twojej skrzynki e-mail

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Instrukcje przed dostawą 100fit 130t

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje przed dostawą 100fit 130t

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje przed dostawą 100fit 130t